Bel Fuse Inc. C48-10R20-28S9-106
C48-10R20-28S9-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R20-28S9-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 28C 24#20 4#12 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R20-28S9-106.pdf
Availability of C48-10R20-28S9-106
QUANTITY
C48-10R20-28S9-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R20-28S9-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R20-28S9-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R20-28S9-106
Related LinksC48-10R20, C48-10R20-28S9-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R20-28S9-106 Details Description
Related parts for C48-10R20-28S9-106
RES SMD 30.9K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
OSC XO 20.000MHZ HCMOS TTL SMD datasheet.pdf
RES SMD 357 OHM 0.1% 0.15W 0603 datasheet.pdf
TRIMMER 500K OHM 0.15W SMD datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48VQFN datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 7POS PIN datasheet.pdf
RES SMD 240 OHM 0.1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
HEADER TURRET WIRE WRAP 2.54MM datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .100" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .100" datasheet.pdf
TRANS RF N-CH 10W 50V datasheet.pdf