Amphenol Aerospace Operations CTVP00RF-9-9PD-P15AD
CTVP00RF-9-9PD-P15AD picture photo
Mfg. Part Number
CTVP00RF-9-9PD-P15AD
Brief Description
HD 38999 9C 9#23 PIN RECP
Datasheet Download
CTVP00RF-9-9PD-P15AD.pdf
Availability of CTVP00RF-9-9PD-P15AD
QUANTITY
CTVP00RF-9-9PD-P15AD Order Process
Ship out your order
Specifications of CTVP00RF-9-9PD-P15AD
Internal Part NumberEIS-CTVP00RF-9-9PD-P15AD
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CTVP00RF-9-9PD-P15AD
Related LinksCTVP00RF-9, CTVP00RF-9-9PD-P15AD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
CTVP00RF-9-9PD-P15AD Details Description
Related parts for CTVP00RF-9-9PD-P15AD
IC REG LDO 3.3V 0.15A MINI5D datasheet.pdf
IC LED Driver DC DC Regulator 400mA Backlight TSOT-23-8 datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-36VIN 05VOUT datasheet.pdf
CONN PLUG 10 POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
AM2161SC2-19 QUICK EXHAUST datasheet.pdf
RES 62 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 23.7K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 1.5A SOT223 datasheet.pdf
YB ILLUM PUSHBUTTON CAP datasheet.pdf
RES 270 OHM 1/2W .02% AXIAL datasheet.pdf