Bel Fuse Inc. C48-10R20-41S7-102
C48-10R20-41S7-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R20-41S7-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 41C 41#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R20-41S7-102.pdf
Availability of C48-10R20-41S7-102
QUANTITY
C48-10R20-41S7-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R20-41S7-102
Internal Part NumberEIS-C48-10R20-41S7-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R20-41S7-102
Related LinksC48-10R20, C48-10R20-41S7-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R20-41S7-102 Details Description
Related parts for C48-10R20-41S7-102
DIODE ZENER 24V 200MW SOD323 datasheet.pdf
MODULE BS1 USB BOARD USB-A CONN datasheet.pdf
IC PWR MNGMNT CDMA 49-USMDXT datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL datasheet.pdf
RES 1.4K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 10V 500MW DO35 datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X10MM XCUT T766 datasheet.pdf
SHIELD TERMINATOR datasheet.pdf
TV 128C 128#22D PIN PLUG datasheet.pdf
26500 30C 30#16 P RECP SS WC datasheet.pdf
22000UF 10V 22X40 datasheet.pdf