Bel Fuse Inc. C48-10R20Y41S8-406
C48-10R20Y41S8-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R20Y41S8-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 41C 41#20 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R20Y41S8-406.pdf
Availability of C48-10R20Y41S8-406
QUANTITY
C48-10R20Y41S8-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R20Y41S8-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R20Y41S8-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R20Y41S8-406
Related LinksC48-10R20, C48-10R20Y41S8-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R20Y41S8-406 Details Description
Related parts for C48-10R20Y41S8-406
TVS DIODE 47.8VWM 77VC SMB datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 3.75KV TRANS 4-SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN HSG JAM NUT RCPT 15POS datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 121XBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 250W datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 7PIN SLD CUP datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
RJ45 RA NO SHIELD WITH LED datasheet.pdf
CAP CER 27PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
BCP-500F-10 BK datasheet.pdf
MOSFET N-CH 40V 100A datasheet.pdf