Bel Fuse Inc. C48-10R22-12S-106
C48-10R22-12S-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-12S-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R22-12S-106.pdf
Availability of C48-10R22-12S-106
QUANTITY
C48-10R22-12S-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-12S-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-12S-106
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-12S-106
Related LinksC48-10R2, C48-10R22-12S-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-12S-106 Details Description
Related parts for C48-10R22-12S-106
RES SMD 35.7K OHM 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES SMD 270 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN RCPT 23POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
VARISTOR 18.7V 100A DISC 5MM datasheet.pdf
AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 12V 80W datasheet.pdf
RES 43.2K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC FLASH 256MBIT 133MHZ 16SOIC datasheet.pdf
PREM 3D FLMNT NAVY datasheet.pdf
IC MOTOR CONTROLLER datasheet.pdf
EMS MARKER TAPE LOCTR datasheet.pdf
CRYSTAL 52.000 MHZ 6PF SMT datasheet.pdf
CAP FILM 12UF 10% 600V RADIAL datasheet.pdf