Bel Fuse Inc. C48-10R22-12S9-406
C48-10R22-12S9-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-12S9-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R22-12S9-406.pdf
Availability of C48-10R22-12S9-406
QUANTITY
C48-10R22-12S9-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-12S9-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-12S9-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-12S9-406
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-12S9-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-12S9-406 Details Description
Related parts for C48-10R22-12S9-406
CONN RCPT 47POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V TO263AB datasheet.pdf
IC CPLD 64MC 5NS 48TQFP datasheet.pdf
Connector Receptacle 34 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 12POS SKT datasheet.pdf
RES 14.7K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 220NH 708MA 400 MOHM datasheet.pdf
VARISTOR 7MM PHEN 800A 19.8V datasheet.pdf
CAP CER 5000PF 2.8KV datasheet.pdf