Bel Fuse Inc. C48-10R22-19P7-402
C48-10R22-19P7-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-19P7-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 P BY RECP WC
Datasheet Download
C48-10R22-19P7-402.pdf
Availability of C48-10R22-19P7-402
QUANTITY
C48-10R22-19P7-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-19P7-402
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-19P7-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-19P7-402
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-19P7-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-19P7-402 Details Description
Related parts for C48-10R22-19P7-402
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
FUSE BLOCK BLADE 500V 15A PCB datasheet.pdf
OPTOISO 2.5KV DARLNG 4-MINI-FLAT datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE SMBUS 20TSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG 14POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
TRANS NPN 45V 1A SOT89 datasheet.pdf
EMITTER VISIBLE 650NM 15MA TO-18 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 150W datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 750 OHM 8SIP datasheet.pdf
CAP FILM 1 UF 10% 400VAC 3 datasheet.pdf