Bel Fuse Inc. C48-10R22-19S10-102
C48-10R22-19S10-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-19S10-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R22-19S10-102.pdf
Availability of C48-10R22-19S10-102
QUANTITY
C48-10R22-19S10-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-19S10-102
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-19S10-102
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-19S10-102
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-19S10-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-19S10-102 Details Description
Related parts for C48-10R22-19S10-102
SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC datasheet.pdf
RES SMD 160 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC DAC 10BIT I2C QUAD 10MSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W datasheet.pdf
SITE LICENSE CCM LOGICORE datasheet.pdf
RES 352 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
762 TB SOCKET WF VER datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 7.0X5.0MM 2.5V datasheet.pdf
CAP CER 4.7PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf