Bel Fuse Inc. C48-10R22-19S10-406
C48-10R22-19S10-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-19S10-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY RECP LC
Datasheet Download
C48-10R22-19S10-406.pdf
Availability of C48-10R22-19S10-406
QUANTITY
C48-10R22-19S10-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-19S10-406
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-19S10-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-19S10-406
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-19S10-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-19S10-406 Details Description
Related parts for C48-10R22-19S10-406
REGULATOR 1.5VADJ 3A 5VIN VRT datasheet.pdf
IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20TSSOP datasheet.pdf
BOARD EVALUATION LMK03001C datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 575MA 300 MOHM datasheet.pdf
CAP CER 1200PF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
LED HARDWARE FILTER BOOT RED datasheet.pdf
RES 1.04K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
RES SMD 11.8K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS datasheet.pdf