Bel Fuse Inc. C48-10R22-19S6-402
C48-10R22-19S6-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-19S6-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY RECP WC
Datasheet Download
C48-10R22-19S6-402.pdf
Availability of C48-10R22-19S6-402
QUANTITY
C48-10R22-19S6-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-19S6-402
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-19S6-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-19S6-402
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-19S6-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-19S6-402 Details Description
Related parts for C48-10R22-19S6-402
RES SMD 54.9 OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
FUSE CERM 1A 250VAC 125VDC 3AB datasheet.pdf
CAP TANT 180UF 6.3V 10% 2824 datasheet.pdf
CONN TERM BLK FEED THRU G/Y 6MM datasheet.pdf
CAP CER 0.018UF 100V Z5U RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES 1 OHM 3W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 63V SMD datasheet.pdf