Bel Fuse Inc. C48-10R22-32S10-106
C48-10R22-32S10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-32S10-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R22-32S10-106.pdf
Availability of C48-10R22-32S10-106
QUANTITY
C48-10R22-32S10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-32S10-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-32S10-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-32S10-106
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-32S10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-32S10-106 Details Description
Related parts for C48-10R22-32S10-106
CONN DIN RECPT VERTICAL PCB 3P datasheet.pdf
MASKING TAPE PAPER 18MM X 55M datasheet.pdf
IC OPAMP VFB 65MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 50V Z5U RADIAL datasheet.pdf
RES 142K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 6.04K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 10PF 440VAC SL RADIAL datasheet.pdf
FIXED IND 3.9UH 378MA 1.3 OHM datasheet.pdf