Bel Fuse Inc. C48-10R22-55S6-106
C48-10R22-55S6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22-55S6-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 55C 55#20 SKT RECP
Datasheet Download
C48-10R22-55S6-106.pdf
Availability of C48-10R22-55S6-106
QUANTITY
C48-10R22-55S6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22-55S6-106
Internal Part NumberEIS-C48-10R22-55S6-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22-55S6-106
Related LinksC48-10R22, C48-10R22-55S6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22-55S6-106 Details Description
Related parts for C48-10R22-55S6-106
IC MULT-FUNCTION GATE SC70-6 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 10A 125V datasheet.pdf
IC AMP BRIDGE DUAL 5W POWERSO20 datasheet.pdf
TOOL DIE SET TERMINYL 8AWG datasheet.pdf
T2 TERMINATOR ASSEMBLY datasheet.pdf
RES 12.9K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 16V X7R 0402 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 7.5V 10W datasheet.pdf
TRANSMITTER SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
CONN HDR 6POS 2MM datasheet.pdf