Bel Fuse Inc. C48-10R22Y32P7-402
C48-10R22Y32P7-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22Y32P7-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 32C 26#20 6#12 P BY RECP
Datasheet Download
C48-10R22Y32P7-402.pdf
Availability of C48-10R22Y32P7-402
QUANTITY
C48-10R22Y32P7-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22Y32P7-402
Internal Part NumberEIS-C48-10R22Y32P7-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22Y32P7-402
Related LinksC48-10R22, C48-10R22Y32P7-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22Y32P7-402 Details Description
Related parts for C48-10R22Y32P7-402
PC BOARD FR4 EPOXY GLASS 4.5X8.5 datasheet.pdf
IC XDCP DUAL 64-TAP 2.5K 24TSSOP datasheet.pdf
BATT PACK 7.2V 4/5AA NIMH datasheet.pdf
MICRO LOAD LIMIT SWITCH datasheet.pdf
RES SMD 1.98KOHM 0.01% 0.4W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
CAP TANT 47UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
ACCY MOUNT BMM 3/8 58A datasheet.pdf
KEY PIN WITH LOCK WASHER 100PCS datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 5 Circuit 0.630" (16.00mm) datasheet.pdf