Bel Fuse Inc. C48-10R22Y55P9-402
C48-10R22Y55P9-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-10R22Y55P9-402
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 55C 55#20 P BY RECP WC
Datasheet Download
C48-10R22Y55P9-402.pdf
Availability of C48-10R22Y55P9-402
QUANTITY
C48-10R22Y55P9-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-10R22Y55P9-402
Internal Part NumberEIS-C48-10R22Y55P9-402
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-10R22Y55P9-402
Related LinksC48-10R22, C48-10R22Y55P9-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-10R22Y55P9-402 Details Description
Related parts for C48-10R22Y55P9-402
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 220PF 100V NP0 AXIAL datasheet.pdf
MOSFET N-CH 800V 53A SOT-227B datasheet.pdf
FILTER MOD OUTPUT 75A datasheet.pdf
IC FPGA 289 I/O 780HBGA datasheet.pdf
Crystal 10.0000MHz 30ppm 18pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 1.78M OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 5V 0.1A 8SOP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X15MM R-TAB datasheet.pdf
IC DISPLYPRT 2:1 DIFF SW 50BGA datasheet.pdf
RES SMD 1.5K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf