Bel Fuse Inc. C48-16R10-5P7-100
C48-16R10-5P7-100 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R10-5P7-100
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 5C 5#20 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-16R10-5P7-100.pdf
Availability of C48-16R10-5P7-100
QUANTITY
C48-16R10-5P7-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R10-5P7-100
Internal Part NumberEIS-C48-16R10-5P7-100
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R10-5P7-100
Related LinksC48-16R1, C48-16R10-5P7-100 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R10-5P7-100 Details Description
Related parts for C48-16R10-5P7-100
HOLDER BATTERY 2CELL C ALUMINUM datasheet.pdf
DIODE MODULE 600V 83A TO244AB datasheet.pdf
SURGE SUPP -65V UNIDIR DO-214AA datasheet.pdf
FIXED IND 10UH 140MA 2.1 OHM SMD datasheet.pdf
CAP NIOB OXIDE 680UF 20% 4V 2924 datasheet.pdf
IC REG BST 3.3V 0.2A SYNC SOT23 datasheet.pdf
BACK CARRIER C/O BLADE datasheet.pdf
BOX ABS GRAY datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 24V 300W datasheet.pdf
CAP ALUM 560UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 3.3PF 25V NP0 0402 datasheet.pdf