Bel Fuse Inc. C48-16R14-15S6-102
C48-16R14-15S6-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R14-15S6-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 15C 15#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R14-15S6-102.pdf
Availability of C48-16R14-15S6-102
QUANTITY
C48-16R14-15S6-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R14-15S6-102
Internal Part NumberEIS-C48-16R14-15S6-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R14-15S6-102
Related LinksC48-16R14, C48-16R14-15S6-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R14-15S6-102 Details Description
Related parts for C48-16R14-15S6-102
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 75W datasheet.pdf
RES 1.5M OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
MACHINE SCREW FLAT SLOTTED M6 datasheet.pdf
SL-MRLS11CC MTL1N/C+1N/O QD datasheet.pdf
CONN HDR 40POS 2.54MM SMD datasheet.pdf
FAN AXIAL 180X65MM 115VAC WIRE datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X25MM R-TAB T412 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable datasheet.pdf