Bel Fuse Inc. C48-16R16-24S7-106
C48-16R16-24S7-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R16-24S7-106
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24C 24#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R16-24S7-106.pdf
Availability of C48-16R16-24S7-106
QUANTITY
C48-16R16-24S7-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R16-24S7-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R16-24S7-106
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R16-24S7-106
Related LinksC48-16R16, C48-16R16-24S7-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R16-24S7-106 Details Description
Related parts for C48-16R16-24S7-106
CBS DUAL LOCK ARROW/TEARDR 5/8" datasheet.pdf
TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONN U-MNL PLUG 6POS 94V-2 BLK datasheet.pdf
IC REG LDO 5.9V 75MA SNT6A datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 7/16-20-2B 4-20MA datasheet.pdf
TVS DIODE 78VWM 125VC DO204AL datasheet.pdf
RES 33.0 OHM 17W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 5% 400VDC RADIAL datasheet.pdf
LED RED DIFF 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES 7.5K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPST 16A 30V datasheet.pdf
TRANS GAN 300V 150MO BUMPED DIE datasheet.pdf