Bel Fuse Inc. C48-16R16Y24P6-406
C48-16R16Y24P6-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R16Y24P6-406
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24C 24#20 P BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R16Y24P6-406.pdf
Availability of C48-16R16Y24P6-406
QUANTITY
C48-16R16Y24P6-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R16Y24P6-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R16Y24P6-406
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R16Y24P6-406
Related LinksC48-16R16, C48-16R16Y24P6-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R16Y24P6-406 Details Description
Related parts for C48-16R16Y24P6-406
CONN EDGECARD 44POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 WW datasheet.pdf
IC OPAMP CFA 310MHZ 10MSOP datasheet.pdf
RES 237 OHM 1/4W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
ADAPTER SHELL 16 - FLEX CONDUIT datasheet.pdf
CORD 4POS FMALE/MALE 600MM 22AWG datasheet.pdf