Bel Fuse Inc. C48-16R20-16S6-106
C48-16R20-16S6-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-16S6-106
Brief Description
26500 16C 16#16 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R20-16S6-106.pdf
Availability of C48-16R20-16S6-106
QUANTITY
C48-16R20-16S6-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-16S6-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-16S6-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-16S6-106
Related LinksC48-16R20, C48-16R20-16S6-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-16S6-106 Details Description
Related parts for C48-16R20-16S6-106
IC MPU MPC85XX 1.0GHZ 783FCBGA datasheet.pdf
CORD GFCI 120VAC 2' YEL TRITAP datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS 18AWG MTA-156 datasheet.pdf
CONN RCPT 37POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
RES SMD 487K OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
OSC TCXO 20.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
D4JL-2RFA-C6 datasheet.pdf
TRIMMER 5 OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf