Bel Fuse Inc. C48-16R20-16S9-406
C48-16R20-16S9-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-16S9-406
Brief Description
26500 16C 16#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R20-16S9-406.pdf
Availability of C48-16R20-16S9-406
QUANTITY
C48-16R20-16S9-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-16S9-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-16S9-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-16S9-406
Related LinksC48-16R20, C48-16R20-16S9-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-16S9-406 Details Description
Related parts for C48-16R20-16S9-406
SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V datasheet.pdf
CONN HEADER VERT .100 14POS 30AU datasheet.pdf
PHOTOVOLTAIC SOLAR CELL 4V 8SOIC datasheet.pdf
OSC XO 10.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 20K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC FLASH 32MBIT 104MHZ 8SO datasheet.pdf
SYSTEM datasheet.pdf
IC REG LDO 2.2V 0.3A SNT6A datasheet.pdf
MDL DUAL 1GD 1:1 SM T&R datasheet.pdf
CONN DSUB 25POS M R/A ASSY TIN datasheet.pdf