Bel Fuse Inc. C48-16R20-41S8-100
C48-16R20-41S8-100 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-41S8-100
Brief Description
26500 41C 41#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R20-41S8-100.pdf
Availability of C48-16R20-41S8-100
QUANTITY
C48-16R20-41S8-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-41S8-100
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-41S8-100
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-41S8-100
Related LinksC48-16R20, C48-16R20-41S8-100 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-41S8-100 Details Description
Related parts for C48-16R20-41S8-100
IC CLK BUFFER 1:4 4GHZ 16MLF datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A 24V datasheet.pdf
IC DEL LN 256TAP 48.25NS 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 205 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CAP THIN FILM 0.7PF 100V 0805 datasheet.pdf
IC REG LDO 2.5V 0.15A 5SON datasheet.pdf