Bel Fuse Inc. C48-16R20-41S9-106
C48-16R20-41S9-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20-41S9-106
Brief Description
26500 41C 41#20 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R20-41S9-106.pdf
Availability of C48-16R20-41S9-106
QUANTITY
C48-16R20-41S9-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20-41S9-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R20-41S9-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20-41S9-106
Related LinksC48-16R20, C48-16R20-41S9-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20-41S9-106 Details Description
Related parts for C48-16R20-41S9-106
RELAY SSR DUAL 50A ZERO PNL MNT datasheet.pdf
SWITCH PLATE E-STOP FLUID LVL LO datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 250W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 25W datasheet.pdf
FIXED IND 8MH 140MA 25 OHM SMD datasheet.pdf
RES 2.87K OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 27.4 OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
ROUND STANDOFF M2.5 NYLON 56MM datasheet.pdf
CONN SOCKET PGA 132POS GOLD datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 14 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RJ45 NO SHIELD LED 8 PORT datasheet.pdf
POWER LINE 16A 3-PHASE FILTER datasheet.pdf