Bel Fuse Inc. C48-16R20Y25S-406
C48-16R20Y25S-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R20Y25S-406
Brief Description
26500 19#20 6#12 S BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R20Y25S-406.pdf
Availability of C48-16R20Y25S-406
QUANTITY
C48-16R20Y25S-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R20Y25S-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R20Y25S-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R20Y25S-406
Related LinksC48-16R2, C48-16R20Y25S-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R20Y25S-406 Details Description
Related parts for C48-16R20Y25S-406
VARISTOR 29.5V 1KA DISC 14MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC BRIDGE RECT 2A 400V GBP datasheet.pdf
CONN JUMPER SHORTING TIN BLUE datasheet.pdf
SENSR OPTO TRANS 1.27MM REFL PCB datasheet.pdf
SLEEVING 3/8" NATURAL 500' datasheet.pdf
RES 16.2K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
RES SMD 0.02 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf