Bel Fuse Inc. C48-16R22-12P-402
C48-16R22-12P-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-12P-402
Brief Description
26500 12C 12#12 P BY PLUG WC
Datasheet Download
C48-16R22-12P-402.pdf
Availability of C48-16R22-12P-402
QUANTITY
C48-16R22-12P-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-12P-402
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-12P-402
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-12P-402
Related LinksC48-16R2, C48-16R22-12P-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-12P-402 Details Description
Related parts for C48-16R22-12P-402
CABLE FLAT FLEX 13POS 0.5MM 4" datasheet.pdf
RES SMD 39 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.5KB FLASH 8DFN datasheet.pdf
RES SMD 0.027 OHM 2% 1/4W 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 4.5MHZ 8SOIC datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 9V datasheet.pdf
CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE 3PDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X20MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 9A OLIVE datasheet.pdf
MPPS⑩ Miniature Package Power Solutions DUAL 20V PNP LOW SATURATION SWITCHING TRANSISTOR IC datasheet.pdf