Bel Fuse Inc. C48-16R22-12P10-106
C48-16R22-12P10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-12P10-106
Brief Description
26500 12C 12#12 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-16R22-12P10-106.pdf
Availability of C48-16R22-12P10-106
QUANTITY
C48-16R22-12P10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-12P10-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-12P10-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-12P10-106
Related LinksC48-16R22, C48-16R22-12P10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-12P10-106 Details Description
Related parts for C48-16R22-12P10-106
TERM BLOCK HDR 44POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONN EDGECARD 10POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 23POS WALLMNT PINS datasheet.pdf
TERM BLOCK RCPT WIRE SIDE 10POS datasheet.pdf
CONN HSG PLUG INLINE 24POS SCKT datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 17 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf