Bel Fuse Inc. C48-16R22-12P10-406
C48-16R22-12P10-406 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-12P10-406
Brief Description
26500 12C 12#12 P BY PLUG LC
Datasheet Download
C48-16R22-12P10-406.pdf
Availability of C48-16R22-12P10-406
QUANTITY
C48-16R22-12P10-406 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-12P10-406
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-12P10-406
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-12P10-406
Related LinksC48-16R22, C48-16R22-12P10-406 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-12P10-406 Details Description
Related parts for C48-16R22-12P10-406
CONN JACK PHONE 1/4" 3POS W/HDWR datasheet.pdf
CONN RCPT 7POS 26AWG .156 BLUE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
MACHINE SCREW PAN SLOTTED M4 datasheet.pdf
LINE FILTER 36MH .5 IDC SS COIL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100" datasheet.pdf
ASSY SGL PR SGL ENTRY PIVOT II datasheet.pdf
60 MHz, 2000 V/us Monolithic Op Amp IC datasheet.pdf