Bel Fuse Inc. C48-16R22-12P8-106
C48-16R22-12P8-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-12P8-106
Brief Description
26500 12C 12#12 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-16R22-12P8-106.pdf
Availability of C48-16R22-12P8-106
QUANTITY
C48-16R22-12P8-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-12P8-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-12P8-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-12P8-106
Related LinksC48-16R22, C48-16R22-12P8-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-12P8-106 Details Description
Related parts for C48-16R22-12P8-106
MOTOR LINEAR ACT 12VDC UNIPOLAR datasheet.pdf
SENSOR ACTUATOR BOX 6SLOT 5POS datasheet.pdf
CAP CER 1.4PF 100V U2J 0603 datasheet.pdf
RND SPACER 0.125" NYLON 13.72MM datasheet.pdf
RES 90.9 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 38.3 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
D4N-4B32R-NPT datasheet.pdf
RES SMD 8.2K OHM 0.01% 0.3W 1206 datasheet.pdf
LOW POWER ATTENUATOR datasheet.pdf
AMP DUOPLUG POW CONN. 4POS W.P datasheet.pdf
QUICKIE datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 7POS PIN datasheet.pdf