Bel Fuse Inc. C48-16R22-12S6-102
C48-16R22-12S6-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-12S6-102
Brief Description
26500 12C 12#12 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R22-12S6-102.pdf
Availability of C48-16R22-12S6-102
QUANTITY
C48-16R22-12S6-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-12S6-102
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-12S6-102
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-12S6-102
Related LinksC48-16R22, C48-16R22-12S6-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-12S6-102 Details Description
Related parts for C48-16R22-12S6-102
RES SMD 316K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 191K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 660UF 10V RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 12POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
IC FPGA 304 I/O 484BGA datasheet.pdf
RES 174 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf