Bel Fuse Inc. C48-16R22-12S8-106
C48-16R22-12S8-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-12S8-106
Brief Description
26500 12C 12#12 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R22-12S8-106.pdf
Availability of C48-16R22-12S8-106
QUANTITY
C48-16R22-12S8-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-12S8-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-12S8-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-12S8-106
Related LinksC48-16R22, C48-16R22-12S8-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-12S8-106 Details Description
Related parts for C48-16R22-12S8-106
RES SMD 330 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 820K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 1.5A SYNC 16QFN datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 12POS 10.16MM datasheet.pdf
THERMOSTAT 3100 SERIES HERMETIC datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.033UF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 305 TYPE D 19POS datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 25V NP0 01005 datasheet.pdf