Bel Fuse Inc. C48-16R22-19S6-402
C48-16R22-19S6-402 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R22-19S6-402
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY PLUG WC
Datasheet Download
C48-16R22-19S6-402.pdf
Availability of C48-16R22-19S6-402
QUANTITY
C48-16R22-19S6-402 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R22-19S6-402
Internal Part NumberEIS-C48-16R22-19S6-402
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R22-19S6-402
Related LinksC48-16R22, C48-16R22-19S6-402 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R22-19S6-402 Details Description
Related parts for C48-16R22-19S6-402
RES SMD 243K OHM 0.5% 1/16W 0816 datasheet.pdf
EVAL BOARD FOR LED DRIVER datasheet.pdf
CONN SMB PLUG R/A 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
RES SMD 649 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 2KV Y5V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 75W datasheet.pdf
RES 150 OHM 1W 0.1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 121 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES CHAS MNT 13.3 OHM 1% 20W datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Free Hanging (In-Line) Solder Cup datasheet.pdf
CRYSTAL 16.00 MHZ 12.0PF SMD datasheet.pdf