Bel Fuse Inc. C48-16R24-43P7-106
C48-16R24-43P7-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R24-43P7-106
Brief Description
26500 43C 23#20 20#16 PIN PLUG
Datasheet Download
C48-16R24-43P7-106.pdf
Availability of C48-16R24-43P7-106
QUANTITY
C48-16R24-43P7-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R24-43P7-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R24-43P7-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R24-43P7-106
Related LinksC48-16R24, C48-16R24-43P7-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R24-43P7-106 Details Description
Related parts for C48-16R24-43P7-106
IC POT DIGITAL 10K 1CH SPI 8-DIP datasheet.pdf
BRD SPT SNAP FIT/LOCK NYLON 7/8" datasheet.pdf
RES SMD 383 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
MOD IGBT H-BRIDGE 1200V 90A E2 datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 3PDT 10A 250V datasheet.pdf
Connector Socket 16 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X11.43MM T412 datasheet.pdf
CONN RCPT 2POS WALL MNT PIN datasheet.pdf