Bel Fuse Inc. C48-16R24-43S10-106
C48-16R24-43S10-106 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R24-43S10-106
Brief Description
26500 43C 23#20 20#16 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R24-43S10-106.pdf
Availability of C48-16R24-43S10-106
QUANTITY
C48-16R24-43S10-106 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R24-43S10-106
Internal Part NumberEIS-C48-16R24-43S10-106
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R24-43S10-106
Related LinksC48-16R24, C48-16R24-43S10-106 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R24-43S10-106 Details Description
Related parts for C48-16R24-43S10-106
RES 22 OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35 datasheet.pdf
RES SMD 464 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 44.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 150V 1111 datasheet.pdf
INPUT MODULE DC 20MA datasheet.pdf
IC VREF SERIES 3.3V TSOT23-5 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 3POS STRGHT SCKT datasheet.pdf
CAP CER 10UF 25V X7R 1210 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 150W datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD datasheet.pdf