Bel Fuse Inc. C48-16R24-57S7-102
C48-16R24-57S7-102 picture photo
Mfg. Part Number
C48-16R24-57S7-102
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 57C 55#20 2#12 SKT PLUG
Datasheet Download
C48-16R24-57S7-102.pdf
Availability of C48-16R24-57S7-102
QUANTITY
C48-16R24-57S7-102 Order Process
Ship out your order
Specifications of C48-16R24-57S7-102
Internal Part NumberEIS-C48-16R24-57S7-102
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)C48-16R24-57S7-102
Related LinksC48-16R24, C48-16R24-57S7-102 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
C48-16R24-57S7-102 Details Description
Related parts for C48-16R24-57S7-102
MOSFET N-CH 100V 320MA TO92-3 datasheet.pdf
RES MO 1W 680 OHM 2% AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 40W 40-160VIN 12VOUT datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 30ppm 16pF 50 Ohm -10°C - 60°C Surface Mount 2-SMD datasheet.pdf
RES 750 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 361 OHM 1/20W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 7.32K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 240POS 5ROW R/A GOLD datasheet.pdf
RES 25K OHM 0.6W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
HEATSINK 36.83X57.6X17.78MM T412 datasheet.pdf
S-TEK M VERT 10POS PCB datasheet.pdf