Laird Technologies IAS CA195-NM-RSMAM-36
CA195-NM-RSMAM-36 picture photo
Mfg. Part Number
CA195-NM-RSMAM-36
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
CBL ASSY NMALE-RSMA MALE 36"
Datasheet Download
CA195-NM-RSMAM-36.pdf
Availability of CA195-NM-RSMAM-36
QUANTITY
CA195-NM-RSMAM-36 Order Process
Ship out your order
Specifications of CA195-NM-RSMAM-36
Internal Part NumberEIS-CA195-NM-RSMAM-36
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CA195-NM-RSMAM-36
Related LinksCA195-NM, CA195-NM-RSMAM-36 Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
CA195-NM-RSMAM-36 Details Description
Related parts for CA195-NM-RSMAM-36
CONVERTER MOD DC/DC 85V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf
RES SMD 1K OHM 0.1% 0.8W 2010 datasheet.pdf
CONN SPRING LOAD 50POS SNGL PCB datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK SMT datasheet.pdf
PLUG FWE 5.08MM EMATE-E1 22 ASY datasheet.pdf
AM5 SWITCH 6A SPST-NO LNG HNG LV datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.2X2.5MM 2.5V datasheet.pdf
LED RED/YLW CLEAR 3MM ROUND T/H datasheet.pdf