ITT Cannon, LLC CA3102R20-4PF80A206
CA3102R20-4PF80A206 picture photo
Mfg. Part Number
CA3102R20-4PF80A206
Brief Description
ER 4C 4#12 PIN RECP BOX
Datasheet Download
CA3102R20-4PF80A206.pdf
Availability of CA3102R20-4PF80A206
QUANTITY
CA3102R20-4PF80A206 Order Process
Ship out your order
Specifications of CA3102R20-4PF80A206
Internal Part NumberEIS-CA3102R20-4PF80A206
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CA3102R20-4PF80A206
Related LinksCA3102R20, CA3102R20-4PF80A206 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CA3102R20-4PF80A206 Details Description
Related parts for CA3102R20-4PF80A206
RES SMD 1K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
RES SMD 30K OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC REG ISO FIX/ADJ 33MA DL 7DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC CPLD 144MC 10NS 144CSBGA datasheet.pdf
RES 340K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HOOK-UP SOLID 22AWG YELLOW 1000' datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 23 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
RJ45 STACKED LED 8 PORT datasheet.pdf
CAP CER 4.3PF 25V NP0 01005 datasheet.pdf