ITT Cannon, LLC CA3108F20-15PZF80
CA3108F20-15PZF80 picture photo
Mfg. Part Number
CA3108F20-15PZF80
Brief Description
ER 7C 7#12 PIN PLUG RTANG
Datasheet Download
CA3108F20-15PZF80.pdf
Availability of CA3108F20-15PZF80
QUANTITY
CA3108F20-15PZF80 Order Process
Ship out your order
Specifications of CA3108F20-15PZF80
Internal Part NumberEIS-CA3108F20-15PZF80
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CA3108F20-15PZF80
Related LinksCA3108F2, CA3108F20-15PZF80 Datasheet, ITT Cannon, LLC Distributor
CA3108F20-15PZF80 Details Description
Related parts for CA3108F20-15PZF80
CONN DB50 CRIMP FEMALE TIN datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 15A IPAK datasheet.pdf
CARDEDGE HIPRO 70POS DL .100 BLK datasheet.pdf
V/T REC POWERBLADE datasheet.pdf
MODULE PIP 14VIN 2.25A ADJ SMD datasheet.pdf
RES 316 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC AMP LIMITING 1.25GBPS 10-UMAX datasheet.pdf
IC FPGA 356 I/O 456PBGA datasheet.pdf
RES SMD 81.6 OHM 0.1% 5/8W 0805 datasheet.pdf
TVS DIODE 8.55VWM 14.5VC DO-214A datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 220K OHM 14SOIC datasheet.pdf