Laird Technologies IAS CAF96226(IDD5250-RS12)
CAF96226(IDD5250-RS12) picture photo
Mfg. Part Number
CAF96226(IDD5250-RS12)
Brief Description
ANT TERRANCE 5DBI 12" RP SMA X2
Datasheet Download
CAF96226(IDD5250-RS12).pdf
Availability of CAF96226(IDD5250-RS12)
QUANTITY
CAF96226(IDD5250-RS12) Order Process
Ship out your order
Specifications of CAF96226(IDD5250-RS12)
Internal Part NumberEIS-CAF96226(IDD5250-RS12)
FamilyRF Antennas
SeriesTerrace Diversity™
Packaging*
Frequency GroupSHF (f > 4 GHz)
Frequency (Center/Band)5.3GHz
Frequency Range4.9GHz ~ 6GHz
Features-
TerminationConnector, RP-SMA Male
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CAF96226(IDD5250-RS12)
Related LinksCAF96226(ID, CAF96226(IDD5250-RS12) Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
CAF96226(IDD5250-RS12) Details Description
Related parts for CAF96226(IDD5250-RS12)
RES SMD 0.012 OHM 1% 2W 2816 datasheet.pdf
CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
TVS DIODE 8VWM 26VC SMD datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V LVPECL HIGH 7PPM datasheet.pdf
DIODE ZENER 75V 5W T18 datasheet.pdf
FIXED IND 390NH 692MA 400 MOHM datasheet.pdf
500 TB SOCKET OPEN RA datasheet.pdf
IC OPAMP GP 1MHZ 8DIP datasheet.pdf
REPLACEMENT MODULE 385V MCOV datasheet.pdf
INDUCTOR 6.0 X 5.4 X 3.0 1.5UH datasheet.pdf