Laird Technologies IAS CANM24BRTN
CANM24BRTN picture photo
Mfg. Part Number
CANM24BRTN
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
CABLE ASSY 24" N MALE-RP TNC FEM
Datasheet Download
CANM24BRTN.pdf
Availability of CANM24BRTN
QUANTITY
CANM24BRTN Order Process
Ship out your order
Specifications of CANM24BRTN
Internal Part NumberEIS-CANM24BRTN
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CANM24BRTN
Related LinksCANM2, CANM24BRTN Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
CANM24BRTN Details Description
Related parts for CANM24BRTN
CABLE BANTAM PHONE PLUGS 72" datasheet.pdf
CABLE D-SUB-HMM15H/AE15G/HFM15H datasheet.pdf
IC MCU 8-BIT 32K FLASH 40-DIP datasheet.pdf
IC OPAMP AUDIO 11MHZ RRO 8SOIC datasheet.pdf
MC 5P FP 8' 16/5 PVC datasheet.pdf
CAP CER 12PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
OSC XO 24.000MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 51PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
330UF 250V 25X40MM 85C 12000H datasheet.pdf