Laird Technologies IAS CANNM12TRSMLA
CANNM12TRSMLA picture photo
Mfg. Part Number
CANNM12TRSMLA
Manufacturer
Product Category
Coaxial Cables (RF)
Brief Description
CABLE ASSY 12" N MALE-RPSMA MALE
Datasheet Download
CANNM12TRSMLA.pdf
Availability of CANNM12TRSMLA
QUANTITY
CANNM12TRSMLA Order Process
Ship out your order
Specifications of CANNM12TRSMLA
Internal Part NumberEIS-CANNM12TRSMLA
Lead Free Status / RoHS StatusNot applicable / Not applicable
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Cable Assemblies
FamilyCoaxial Cables (RF)
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CANNM12TRSMLA
Related LinksCANNM1, CANNM12TRSMLA Datasheet, Laird Technologies IAS Distributor
CANNM12TRSMLA Details Description
Related parts for CANNM12TRSMLA
RES 5.6 OHM 5W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONN RACK/PANEL 7POS 5A datasheet.pdf
BRIDGE TERM BLOCK 80POS datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
STANDARD NYLON CABLE TIES datasheet.pdf
IC CLK GEN VCXO PROGR 28TSSOP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 110W datasheet.pdf
HEATSINK 54X54X15MM XCUT datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X30MM L-TAB T766 datasheet.pdf
TERM BLOCK COVER datasheet.pdf
CAP CER 51PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf