Multi-Tech Systems, Inc. CARSMA-UFL-10
CARSMA-UFL-10 picture photo
Mfg. Part Number
CARSMA-UFL-10
Manufacturer
Product Category
RF Accessories
Brief Description
REVERSE SMA-TO-UFL
Datasheet Download
CARSMA-UFL-10.pdf
Availability of CARSMA-UFL-10
QUANTITY
CARSMA-UFL-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of CARSMA-UFL-10
Internal Part NumberEIS-CARSMA-UFL-10
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Accessories
Series-
Accessory TypeAdapter Cable
For Use With/Related Products-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CARSMA-UFL-10
Related LinksCARSMA, CARSMA-UFL-10 Datasheet, Multi-Tech Systems, Inc. Distributor
CARSMA-UFL-10 Details Description
Related parts for CARSMA-UFL-10
CONN HEADER .100 SINGL R/A 21POS datasheet.pdf
IC BUS BUFF TRI-ST QD 14SO datasheet.pdf
IC OR CTRLR N+1 16TSSOP datasheet.pdf
SWITCH SLOTTED OPTICAL WIDE GAP datasheet.pdf
TRIMMER 10K OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
FIXED IND 2.2MH 220MA 9.71 OHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 41POS PIN datasheet.pdf