Murata Electronics North America CDALF10M7CA040-B0
CDALF10M7CA040-B0 picture photo
Mfg. Part Number
CDALF10M7CA040-B0
Datasheet Download
CDALF10M7CA040-B0.pdf
Availability of CDALF10M7CA040-B0
QUANTITY
CDALF10M7CA040-B0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CDALF10M7CA040-B0
Internal Part NumberEIS-CDALF10M7CA040-B0
Delivery TimeIn stock, ship CDALF10M7CA040-B0 today.
SeriesCDALF10M7C
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CDALF10M7CA040-B0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCDALF10M, CDALF10M7CA040-B0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CDALF10M7CA040-B0 Details Description
Related parts for CDALF10M7CA040-B0
REGULATOR 9.0V 1A VERT VT-HT datasheet.pdf
OPTOISOLATOR MODULE datasheet.pdf
IC SYNTHESIZER VCO 24LFCSP datasheet.pdf
CAP CER 1500PF 16V X7R AXIAL datasheet.pdf
CABLE TOOLBUS PORT FOR NT2S 5M datasheet.pdf
FILTER HI PERFORM EMI 10A FASTON datasheet.pdf
CAP TANT 68UF 20% 30V AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 10% 50V AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 8V 100W datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 10V SMD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 10A 120V SO-8FL datasheet.pdf