Bourns Inc. CAY10-223J4LF
CAY10-223J4LF picture photo
Mfg. Part Number
CAY10-223J4LF
Brief Description
RES ARRAY 4 RES 22K OHM 0804
Datasheet Download
CAY10-223J4LF.pdf
Availability of CAY10-223J4LF
QUANTITY
CAY10-223J4LF Order Process
Ship out your order
Specifications of CAY10-223J4LF
Internal Part NumberEIS-CAY10-223J4LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationCAY10-J4LF Series Material Declaration
Standard Package1
SeriesCAY10
PackagingCut Tape (CT)
Circuit TypeIsolated
Resistance (Ohms)22k
Tolerance±5%
Number of Resistors4
Number of Pins8
Power Per Element62.5mW
Temperature Coefficient±250ppm/°C
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
Applications-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case0804, Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height0.018" (0.45mm)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CAY10-223J4LF
Related LinksCAY10-, CAY10-223J4LF Datasheet, Bourns Inc. Distributor
CAY10-223J4LF Details Description
Related parts for CAY10-223J4LF
FUSE GLASS 40MA 250VAC 3AB 3AG datasheet.pdf
CONN EDGECARD 6POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT23-3 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
CONN BNC JACK STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
RES SMD 9.76K OHM 1% 3/4W 1210 datasheet.pdf
FFC 0.5 TYPE A 37 CKTS LGT 51 datasheet.pdf
DIODE ZENER 15V 410MW SOD123 datasheet.pdf
10G DWDM TOSA 40KM LC RECEPTACLE datasheet.pdf
RES ARRAY 16 RES 3.3K OHM 18DRT datasheet.pdf