Panasonic Electric Works CB1VF-12V
CB1VF-12V picture photo
Mfg. Part Number
CB1VF-12V
Brief Description
CB RELAY 1 FORM C 35A 12V
Datasheet Download
CB1VF-12V.pdf
Availability of CB1VF-12V
QUANTITY
CB1VF-12V Order Process
Ship out your order
Specifications of CB1VF-12V
Internal Part NumberEIS-CB1VF-12V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CB1VF-12V
Related LinksCB1V, CB1VF-12V Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
CB1VF-12V Details Description
Related parts for CB1VF-12V
RES SMD 4.7K OHM 5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RES SMD 820 OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:4 160MHZ 16SOIC datasheet.pdf
IC FPGA 768 I/O 1517FCBGA datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 7.5MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 1W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 68MH 18MA 510 OHM TH datasheet.pdf