Panasonic Electric Works CB1VF-D-12V
CB1VF-D-12V picture photo
Mfg. Part Number
CB1VF-D-12V
Brief Description
CB RELAY 1 FORM C 35A 12V
Datasheet Download
CB1VF-D-12V.pdf
Availability of CB1VF-D-12V
QUANTITY
CB1VF-D-12V Order Process
Ship out your order
Specifications of CB1VF-D-12V
Internal Part NumberEIS-CB1VF-D-12V
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CB1VF-D-12V
Related LinksCB1VF, CB1VF-D-12V Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
CB1VF-D-12V Details Description
Related parts for CB1VF-D-12V
RES SMD 2.15K OHM 1% 1/10W 0402 datasheet.pdf
FIXED IND 56UH 500MA 620 MOHM datasheet.pdf
IC ADSL CPE LN DVR 175MA 8SOPWR datasheet.pdf
SW LIMIT SPDT 10A ROLLR LEVER datasheet.pdf
IC REGIST BUFF 25BIT DDR2 96-BGA datasheet.pdf
CONV DC/DC 2W 4.5-9VIN 05VOUT datasheet.pdf
RES 140K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN FFC TOP 25POS 0.50MM R/A datasheet.pdf