Omron Automation & Safety CBL-46RX-10M-TK1
CBL-46RX-10M-TK1 picture photo
Mfg. Part Number
CBL-46RX-10M-TK1
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CBL MS4600 REC 10 M TK1 W/SHIELD
Datasheet Download
CBL-46RX-10M-TK1.pdf
Availability of CBL-46RX-10M-TK1
QUANTITY
CBL-46RX-10M-TK1 Order Process
Ship out your order
Specifications of CBL-46RX-10M-TK1
Internal Part NumberEIS-CBL-46RX-10M-TK1
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CBL-46RX-10M-TK1
Related LinksCBL-46RX, CBL-46RX-10M-TK1 Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
CBL-46RX-10M-TK1 Details Description
Related parts for CBL-46RX-10M-TK1
JUMPER-H2728TR/C2065L/H2728TR 5" datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 100W datasheet.pdf
IDC CABLE - CPC34S/AE34G/CPC34S datasheet.pdf
SENSOR 300PSI 3/8-24UNF .5-4.5V datasheet.pdf
RES SMD 165K OHM 1% 1/3W 0805 datasheet.pdf
AUTO RESET THERMOSTAT datasheet.pdf
Crystal 11.0592MHz 50ppm 20pF 100 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 450V SCREW datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 10A 125V datasheet.pdf
CAP CER 0.30PF 500V 1111 datasheet.pdf