NorComp CCA-000-I24R139
CCA-000-I24R139 picture photo
Mfg. Part Number
CCA-000-I24R139
Manufacturer
Product Category
USB Cables
Brief Description
CABLE USB PNL MNT 2MM 8POS 24"
Datasheet Download
CCA-000-I24R139.pdf
Availability of CCA-000-I24R139
QUANTITY
CCA-000-I24R139 Order Process
Ship out your order
Specifications of CCA-000-I24R139
Internal Part NumberEIS-CCA-000-I24R139
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Cable Assemblies
FamilyUSB Cables
SeriesCCA
Configuration-
Length2.00' (609.60mm)
Specifications-
Shielding-
Style-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCA-000-I24R139
Related LinksCCA-000, CCA-000-I24R139 Datasheet, NorComp Distributor
CCA-000-I24R139 Details Description
Related parts for CCA-000-I24R139
FUSE GLASS 2A 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
COMMON MODE CHOKE 100UH datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 1.5KB OTP 8SOIJ datasheet.pdf
RES SMD 3.57M OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 31 Position Free Hanging (In-Line) Crimp datasheet.pdf
RES 64.2K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 5% 10V AXIAL datasheet.pdf
IC LED Driver AC DC Offline Switcher SOT-23-6 datasheet.pdf
SL-RR21M (PLASTIC) 2N/C+1N/O 1XM datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X25MM XCUT T412 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-3.3V 1W datasheet.pdf