Panduit CCH57-S12-M30
CCH57-S12-M30 picture photo
Mfg. Part Number
CCH57-S12-M30
Manufacturer
Product Category
Clamps and Clips
Brief Description
CABLE CLAMP .56"
Datasheet Download
CCH57-S12-M30.pdf
Availability of CCH57-S12-M30
QUANTITY
CCH57-S12-M30 Order Process
Ship out your order
Specifications of CCH57-S12-M30
Internal Part NumberEIS-CCH57-S12-M30
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Cables, Wires - Management
FamilyClamps and Clips
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CCH57-S12-M30
Related LinksCCH57-, CCH57-S12-M30 Datasheet, Panduit Distributor
CCH57-S12-M30 Details Description
Related parts for CCH57-S12-M30
MOSFET N-CH 55V 64A TO-262 datasheet.pdf
VARISTOR 22.95V 20A 0402 datasheet.pdf
IC CONTROLLER NV BW/RST 16-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 18.7K OHM 1/10W 0603 datasheet.pdf
Connector Receptacle 30 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount, Right Angle datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 75W datasheet.pdf
RES 1 OHM 2W 0.5% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 19POS SKT datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 25W datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X25MM R-TAB T766 datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf