Crouzet Switches CD18200C12NO
CD18200C12NO picture photo
Mfg. Part Number
CD18200C12NO
Manufacturer
Product Category
Optical Sensors - Photoelectric, Industrial
Brief Description
PES M18 200MM NO AC
Datasheet Download
CD18200C12NO.pdf
Availability of CD18200C12NO
QUANTITY
CD18200C12NO Order Process
Ship out your order
Specifications of CD18200C12NO
Internal Part NumberEIS-CD18200C12NO
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Sensors, Transducers
FamilyOptical Sensors - Photoelectric, Industrial
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CD18200C12NO
Related LinksCD1820, CD18200C12NO Datasheet, Crouzet Switches Distributor
CD18200C12NO Details Description
Related parts for CD18200C12NO
IC EEPROM 16KBIT 200NS 32PLCC datasheet.pdf
IC DAC V-OUT SRL 16BIT 5V 8-DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .100 EYELET datasheet.pdf
CONN HDR STR STACK 24POS 2MM T/H datasheet.pdf
RES SMD 3.74K OHM 0.1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONV DC/DC 20W 36-75VIN 12VOUT datasheet.pdf
VARISTOR 900V 40KA datasheet.pdf
RES 26.1K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf