Murata Electronics North America CDACV10M7GA050T-R0
CDACV10M7GA050T-R0 picture photo
Mfg. Part Number
CDACV10M7GA050T-R0
Datasheet Download
CDACV10M7GA050T-R0.pdf
Availability of CDACV10M7GA050T-R0
QUANTITY
CDACV10M7GA050T-R0 Order Process
Ship out your order
Specifications of CDACV10M7GA050T-R0
Internal Part NumberEIS-CDACV10M7GA050T-R0
Delivery TimeIn stock, ship CDACV10M7GA050T-R0 today.
SeriesCDACV10M7G
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeCERAMICDISCRIM
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CDACV10M7GA050T-R0
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCDACV10M7, CDACV10M7GA050T-R0 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CDACV10M7GA050T-R0 Details Description
Related parts for CDACV10M7GA050T-R0
IC RTC CLK/CALENDAR PAR 34-PCM datasheet.pdf
IC SWITCH BUS FET 8BIT 20-SOIC datasheet.pdf
CONN TNC JACK STR 50 OHM SOLDER datasheet.pdf
FIBER PROTECTOR BUFFER 12@PK datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
PLUG MOUNT STEEL datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER +/-3.3V 6W datasheet.pdf