Murata Electronics North America CDALA10M7GA055
CDALA10M7GA055 picture photo
Mfg. Part Number
CDALA10M7GA055
Datasheet Download
CDALA10M7GA055.pdf
Availability of CDALA10M7GA055
QUANTITY
CDALA10M7GA055 Order Process
Ship out your order
Specifications of CDALA10M7GA055
Internal Part NumberEIS-CDALA10M7GA055
Delivery TimeIn stock, ship CDALA10M7GA055 today.
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CDALA10M7GA055
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCDALA10, CDALA10M7GA055 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CDALA10M7GA055 Details Description
Related parts for CDALA10M7GA055
IC REG CTRLR BUCK BST 20DIP datasheet.pdf
RES SMD 178 OHM 0.05% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 15UF 10% 630VDC RADIAL datasheet.pdf
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 75W datasheet.pdf
RES 44.2 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 0.28 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
KK 156 HDR ASSY 30 GOLD 09CKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 10 OHM 1% 5W datasheet.pdf